FESTIVAL

ENTER THE ETERNAL FIRE / OPEN HELL = tradice METALOVÉHO UNDERGROUNDU již více než 20 let...

Atmospheric folk death, black, black death, blackened pagan, black punk, dark, death, death doom, death thrash, doom, electronic industrial, thrash,... styly pěkně seřazené podle abecedy. Společným jmenovatelem je extreme metal, který v těchto podobách budeme servírovat na ETEF 2020.

 

ETEF je živoucí komunita, žádné výkřiky do tmy. Máme téměř nulovou bilanci změn v programu. Co vidíte na plakátu, to uvidíte a uslyšíte v létě na pódiu. Nelovíme “extraligové” headlinery. Těm patří Brutaly, Wackeny a podobné “Hellfesty”. Avšak nabušenou sestavu kapel, která kvalitativně obstojí i v nejtvrdší konkurenci, Vám zaručujeme už teď …

 

AREÁL

Festival se koná v areálu koupaliště ve Volyni a v horkých letních dnech si můžete vystoupení účinkujících kapel užívat přímo z bazénu! Občerstvení za příznivé ceny, velký výběr z jídel a kvalitní ozvučení Vám pobyt na festivalu určitě zpříjemní. Stanování v kempu přímo za bazénem je ZDARMA.

 

Parking

Parkovat lze přímo u areálu, ale zde platí pravidlo kdo dřív přijde, ten parkuje. Není možné parkovat na příjezdové cestě, parkujte pouze na místech k tomuto účelu vyhrazených.

 

STANOVÁNÍ

Stanování v městečku za bazénem je ZDARMA.

MERCHANDISE

Široký výběr velikostí, kvalitní materiál a potisk. Nenechte si ujít příležitost odnést si jedinečný kus oblečení
s motivem ETEF 2020! Festivalová trika jsou k dostání ve stánku vedle pódia.

MINULÉ ROČNÍKY

© 2019 ENTER THE ETERNAL FIRE   |  www.etef.cz

webdesign RPD